PROGRAM (aktuální)



Pátek 15. listopadu 2013

horká vana

18:00 - START
​Kabaret Kajbar unplugged
http://kabaretkajbar.webnode.cz


mcfabrika

21:00 - START
Hameln (trash underground / České Budějovice)
http://bandzone.cz/hameln
Vobezdud (folk punk / Praha)
http://bandzone.cz/vobezdud
Kolemjdoucí (alternative world music / Praha)
http://bandzone.cz/kolemjdouci
+ doprovodný program na téma lidská práva

velbloud

20:30 - START
The Secrets (pop punk / České Budějovice)
http://bandzone.cz/thesecrets
The Chancers (2tone ska / Praha)
http://bandzone.cz/thechancers
Rude audio sound system (všechno / Praha)
http://bandzone.cz/thechancers
+ doprovodný program na téma lidská práva


sobota 16. listopadu 2013

mcfabrika

20:30 - START
Buď a nebo ((folk rock / České Budějovice)
http://bandzone.cz/budnebo
Poletíme? (punk-country / Brno)
http://bandzone.cz/poletime
Žlutý fijalky (aggro punk / Bechyně)
http://bandzone.cz/zlutyfijalky
+ doprovodný program na téma lidská práva

velbloud

20:30 - START
Smädny Kmet (alternative / Praha)
http://smadny-kmet.freemusic.cz
Jiříkovo vidění (indie-electronica / Praha)
http://bandzone.cz/jirikovovideni
Jinovatka (alternative-grunge / Benešov)
http://bandzone.cz/jinovatka
+ doprovodný program na téma lidská práva





Budějovický Manifest 2012

Pátek 16.11.2012

velbloud

19:30 - START
20:00 - Ponožky pana Semtamťuka (bigbít - alternative / Beroun)
http://bandzone.cz/ponozkypanasemtamtuka
21:00 - Kieslowski (acoustic-alternative / Praha)
http://bandzone.cz/kieslowski
22:00 - Nikola Brasko (elektro - folk / Praha)
http://bandzone.cz/nikolachiccobrasko
23:00 - Skrytý půvab byrokracie (alternative / Praha)
http://bandzone.cz/skrytypuvabbyrokracie


mcfabrika

20:30 - START
21:00 - Viki (pop acoustic - / Praha)
http://bandzone.cz/viki
22:00 - Manilla Joe (blues / České Budějovice)
http://bandzone.cz/manillajoe
23:00 - Relaps (punk - crossover / Praha)
http://bandzone.cz/relaps


Sobota 17.11.2012

velbloud

19:30 - START
20:00 - Čutací meruna (indie - alternative / Strakonice)
http://bandzone.cz/cutacimeruna
21:00 - Quiet (rock´n´roll / České Budějovice)
http://bandzone.cz/quiet
22:00 - Noviot Pochetok (punk - rock / Makedonie)
http://www.noviotpochetok.com/
23:00 - Žlutý fijalky (punk - rock / Bechyně)
http://bandzone.cz/zlutyfijalky
café klub Slávie

19:30 - START
20:00 - Bumfrang3 (psychedelic – alternative / Mělník)
http://bandzone.cz/bumfrang3
21:00 - or (rock – noise / Praha)
http://ornoise.wordpress.com/
22:00 - Manon Meurt (indie alternative / Rakovník)
http://bandzone.cz/manonmeurt
23:00 - Smutný Karel (psychedelic blues / České Budějovice)
http://www.smutnykarel.cz/


mcfabrika

19:30 - START
21:00 - The Osels (rock´and´roll - indie / Plzeň)
The Osels
22:00 - Hameln (alternative / České Budějovice)
http://bandzone.cz/hameln
20:20 - 21:30 - Strhlej závit (garage punk / Kunžak)
http://bandzone.cz/strhlejzavit


Budějovický Manifest 2011

Pátek 18.11.2011

horká vana

17:00 - 19:00 - promítání
19:00 - 20:00 - divadlo - Simulátor svobody
20:00 - 22:00 - Ivan Magor Jirous a Dáša Vokatá


velbloud

20:30 - 21:30 - Boss people (hip hop-reggae / České Budějovice)
21:30 - 22:30 - MaMuMa (rock alternative / Strakonice)
22:30 - 00:00 - The Chancers (ska rock´n´roll / Praha)
00:00 - 02:00 - Rude audio sound system (djs afterparty from Chancers)


mcfabrika

21:00 - 22:00 - Hameln (emo glam / České Budějovice)
22:00 - 23:00 - Stolní společnost (alternative / Žatec)
23:00 - 01:00 - Bratři Karamazovi (rock underground / Český Krumlov)


Pátek 19.11.2011

velbloud

18:00 - 19:10 - Odeur de Violettes (Lo-Fi-pop Plzeň/ České Budějovice)
19:10 - 20:20 - Sousedi (acoustic-psychedelic / Praha)
20:20 - 21:30 - Nauzea orchestra (indie-electronica / Ústí nad Labem)
21:30 - 22:40 - Argonaut (stoner rock / Hradec Králové)
22:40 - 00:00 - Zkouška sirén (heavy-stoner rock / Hradec Králové)


mcfabrika

18:00 - 19:10 - Schrödingerova kočka (alternative / Praha)
19:10 - 20:20 - Cirkus Cermaque (ethno klezmer / Aš)
20:20 - 21:30 - Květy (alternative / Brno)
21:30 - 22:40 - Z davu (alternative / Rakovník)
22:40 - 00:00 - El teneré (ethno alternative / Český Krumlov)


+ občerstvení: Indické placky
+ workshop výroba buttonů
+ další


Evropský den proti rasismu 2011


  pá 29.4.2011

mcfabrika 17:00 - 19:00
  • filmové dokumenty Jeden svět na školách (Burianův den žen s Petrou Edelmannovou, Barevný národ, Skinheads, Sága Romů, Ming, Maggie, Wan ...)
19:00 - 20:00
  • TERNI GIL´ORI (Mladá píseň) (ČK
20:00 - 21:00
  • Kejklíř Slávek (kejkle, oheň a jiné vylomeniny / nejen pro děti)
21:00 - 23:00
  • Al – Yaman (Jemen/Pha)
23:00 - 00:00
  • Trio Romano (Pha)
00:00 - ??:??
  • dj Morf

V mezičasech záznamy pochodu DSSS v Novém Bydžově a Krupce, promítání cyklu fotografií Jeana Revillarda.


Budějovický Manifest 2010


  pá 19.11.2010

so 20.11.2010

mcfabrika 18:00 - 19:15
  • překvápko
19:15 - 20:30
  • Kool - Aid (alternative pop - rock / České Budějovice )
20:30 - 21:00
  • Kejklíř Slávek (kejkle, oheň a jiné vylomeniny / nejen pro děti)
21:00 - 23:00
  • Prohrála v kartách (rock'n'roll / Praha)
23:00 - 00:00
  • Caesarovy Kanady (punk / Český Krumlov)
18:00 - 19:00
  • promítání filmu z projektu Člověk v tísni: Kauza Uherské Hradiště (2006)
19:00 - 20:00
  • Strong Coffee (funk-rock / České Budějovice)
20:00 - 21:00
  • Ulzana (rock-pop / Praha, České Budějovice)
21:00 - 22:00
  • Five Seconds To Leave (experimental-alternative / Jindřichův Hradec)
22:00 - 23:00
  • Jiříkovo vidění (electronica-experimental / Praga a okolí)
23:00 - 24:00
  • Podzemníci (The Subterraneans) (alternative-rock'n'roll / JČ)
00:00 - ??:??
  • after afre after...


+

stánek Amnesty international
workshop - výroba buttonů
občerstvení: Indické placky
Dj´s afterparty
C.K. Solnice 20:00 - 21:00
  • Kabaret Kajbar - úvodní slovo
21:00 - 23:00
  • Ty Syčáci - fyzické básnictví Petra Váši a spol.
23:00 - 23:30
  • Kabaret Kajbar - intermezzo
23:30 - 00:30
  • El Tenere - africké rytmy
00:30 - ??:??
  • Kabaret Kajbar - afterparty
 


Evropský den akcí proti rasismu 2010


  čt 22.4.2010

velbloud 15:00
  • film: Hrný mladý nácek (Jeden svět na školách) + diskuze
17:00
  • divadlo: Barevný děti - Komedie s lebkou aneb o něco barevnější Kupec benátský
20:00
  • TERNE ČHAVE Rom´N´Roll (HK)
  • AL-YAMAN SOUND SYSTEM multiethno (Pha/Jemen)
  • EL TENERE ethno-alternative (ČK/Pha)
navíc
  • výstava fotografií, čajové speciality, překvapení pro mlsné českobudějovické jazýčky
Rádio Wave Klub Velbloud Kulturní Mosty Europe Direct




První Ročník - listopad 2009


  pá 6.11.2009

so 7.11.2009

C.K. Solnice 15:00
  • Přednáška: Člověk v tísni
14:00
  • Přednáška: Ústav pro studium totalitních režimů
  • Zpověď kontrabasisty
  • Saša Kotlár´s Jazz Fusion Trio
  • Acustic By The Fire
  • Jindra Holubec
cuba 18:00
  • Vernisáž: Jan Smola
  • Divadlo: Já to jsem – Pinocchio
  • Tomcat Garfield's empty belly club band
  • Kool – Aid
19:00
  • h.USAin
  • Kunta Kinte Soundsystem afterparty
jihočeské divadlo --- 10:00
  • Kašpárek v rohlíku
14:00
  • Já to jsem – O pravdě
mcfabrika 18:00
  • Bohemica Indica
  • Boss People
  • Jan Budař a Eliščin Band
  • KuntaKinte Soundsystem
  • Revizor Xindl
17:00
  • Péra z kanape
  • Enter
  • Hodně podně
  • Folk3Mail
  • Negero
  • Banana Zeros
velbloud 17:00
  • No Crapes
  • Transwaggon
  • VVV
  • Veena
  • Hm…
  • Skupina štěstí
  • Short Time
16:00
  • Nuly
  • Zkouška Sirén
  • Zabloudila
  • Dřevěné Pytlí V Jutových Uhlích
  • Edith
  • Jiříkovo Vidění
  • Dezinfekce
  • Děti Deště